ŠKOLA ŠTÚDIUM ZDRUŽENIA DOKUMENTY PREDMETY KONTAKT
ISIC/EURO<26
Riaditeľstvo Gymnázia, Golianova 68, Nitra oznamuje rodičom svojich žiakov, že došlo k podpisu zmlúv s CKM SYTS a TransData s.r.o., ktorá sa týka výroby kariet ISIC/Euro<26 a možnosti využívania externých zliav na Slovensku a v zahraničí.
Škola bude zabezpečovať objednávku a servis uvedených kariet.
1. ISIC karta bude vlastníctvom žiaka, žiak sa bude sám o kartu starať, ale vydanie karty, predajprolongačnej známky, čipovanie karty, reklamáciu karty, objednávku duplikátu pri poškodení karty bude zabezpečovať škola.

Ak sa rodič pre kartu ISIC/Euro<26 rozhodne je nutné:
-Podpísať žiadosť o vydanie karty ISIC/Euro<26 so spoločnosťami TransData s.r.o. a CKM SYTS,
-uhradiť poplatok za vydanie karty –20,- € (táto suma zahŕňa poplatok 10,-€ za výrobu čipovej karty žiaka a poplatok 10,-€ za známku ISIC, ktorá žiaka oprávňuje k externým výhodám –zľavám).

2. V prípade, že žiak nebude mať záujem o kartu ISIC/Euro<26, môže dostať do bezplatnej výpožičky bielu čipovú bezkontaktnú kartu, ktorá mu bude slúžiť iba pre interné systémy školy – dochádzka a stravovanie.

Povinnosťou žiaka je mať jednu z uvedených kariet a používať ju v interných systémoch školy.

Žiadosť o preukaz ISIC:STIAHNUT