NEMECKÝ JAZYK
Nemecká jazyková skúška Sprachdiplom – DSD I
Dňa 9.03.2016 absolvovali 13 žiaci nášho gymnázia písomnú časť nemeckej jazykovej skúšky na úrovni B1. Žiaci P.Šmehyl - II.AJ, B.Pániková, M. Uhrecká, V.Weissová, L.Šebová - III.AJ, M.Hudáková, N.Kňažeková, L.Timková – III.BJ, K.Dobiášová, A.Katreňáková, M.Koniariková, D.Willantová – IV.AJ, Maroš Čergeť – VIII.OKB si zaslúžia pochvalu za to, že popracovali na zlepšení svojich jazykových schopností.
Skúška pozostávala z troch častí – posluch s porozumením, čítanie s porozumením a náročná písomná časť na tému „Pravidlá“. Žiaci sa celý polrok pripravovali na vyučovacích hodinách aj v jazykovej škole. Na výsledky si však budú musieť trocha počkať, keďže sa práce opravujú priamo v Nemecku. Ústnu časť absolvujú 4.-5.apríla 2016. Držme im palce!

ARCHÍV