NEMECKÝ JAZYK
Karneval v nemecky hovoriacich krajinách
Na známosť sa všetkým dáva, mimoriadna správa. Ako každý rok o tomto čase, fašiangy sme tu mali zase. No aké by to boli fašiangy bez poriadnej zábavy u nás na Golianku? Preto sa žiaci III.TA pod vedením p.Jakubičkovej rozhodli ukončiť toto najveselšie obdobie roka prípravou rozhlasovej relácie a svojím tradičným fašiangovým karnevalovým pochodom. Pripravili bohatý nemecký program z prezentácií, piesní, hier, masiek a skupinových aktivít na tému ,, Karneval v nemecky hovoriacich krajinách “ . Zároveň zhotovovali rôzne škrabošky, ozdoby a premenili učebňu na karnevalovú miestnosť, vyzdobenú pestrofarebnými girlandami, nástenkami i balónmi. Študenti nám predstavili rôzne masky a verte, že tancovať v maskách nebolo vôbec jednoduché. Najkrajšie 3 masky a víťazi súťaží boli ocenení nielen diplomami, ale aj typickými fašiangovými dobrotami. Vďaka patrí žiakom III.TA, II.SA, Š.Vavrovi z IV.KA , vedeniu školy, RR, ktorí sa pričinili o vytvorenie príjemnej fašiangovej atmosféry našim žiakom. Študenti prežili netradičné dopoludnie plné zábavy a dobrej nálady. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník podujatia.

ARCHÍV