OBČIANSKA NÁUKA
Dňa 22.10.2019 sa uskutočnilo elektronické kolo celoslovenskej súťaže Olympiáda o Európskej únii. Našu školu reprezentovali: Miriam Maťašovská z V.AJ, Miroslav Zelenka z III.A, Alexander Godál z III.C pod vedením PhDr. Zelenkovej. Z 245 škôl sa umiestnili na 6. mieste a postúpili do finále súťaže, ktorá sa uskutočnila 08.11. 2019 v Trnave. Vo finále tiež získali 6. miesto. Vyhlasovateľom súťaže je Fakulta sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Partnerom tohto ročníka Olympiády sa stala Kancelária Európskeho parlamentu, Zastúpenie Európskeho parlamentu na Slovensku a europoslanci Monika Beňová, Ivan Štefanec, Michal Šimečka, Peter Pollák a Róbert Hajšel.