Najlepší finančne odmenení
Pre najlepších finančná odmena na Golianku

Každý rok na Gymnáziu na Golianovej ulici v Nitre oceňujeme finančne ako jedna z mála škôl najlepších študentov. Rovnako tomu bude aj v školskom roku 2018/2019.

Ako sa môže stať študent na Golianku najlepším????
Veľmi jednoducho. Hlavne Vás musí štúdium baviť, čo na Golianku nie je až taký problém, pretože si dokážete veľa odniesť priamo z vyučovania a potom stačí už len reprezentovať školu v súťaži, ktorú si sám zvolíte. Keby to nevyšlo a Vám sa na súťaži nezadarí, netreba mať hlavu v smútku. Finančnú odmenu môžete získať aj za výborný prospech a dochádzku.

Kto Vám finančnú odmenu dá?
Nadácia gymnázia, ktorá už takmer 25 rokov funguje na pôde Golianka.

29. júna 2018 v závere školského roka 2017/18 získali finančnú odmenu vo výške 100€ títo študenti:
Simona Strejčková, II.A
Lucia Gálová, III.AJ
Kristína Mazáková, V.AJ
Soňa Jesenáková, IV.BJ
Lucia Timková, V.BJ
Kristián Balala, VIII.OKA
Lucia Šebová, V.AJ

Držíme všetkým uchádzačom – našim študentom palce, aby Vám to vyšlo, veď je super v závere školského roka získať finančný darček. To každého poteší.