ŠKOLA ŠTÚDIUM ZDRUŽENIA DOKUMENTY PREDMETY KONTAKT
Imatrikulácie

Dňa 24.septembra 2021 sa aj napriek pandemickej situácii podarilo triede VI.SXA zorganizovať imatrikulačnú slávnosť pre našich nových prvákov na tému: „ Olympijské hry v starovekom Grécku“.
Aj keď sa imatrikulácie konali netradične, vo veľkej telocvični školy, určite stáli zato.
Po úvodnom gréckom tanci žiakov organizátorskej triedy a príhovore riaditeľky školy RNDr. Zuzany Hurtovej, nasledoval samotný imatrikulačný akt. Žiaci preskočili pomyslený prach gymnázia, dostali na hlavu vavrínový veniec, podpísali listinu, vypili čarovný nápoj a dostali darček od rady rodičov – tričko s logom školy a nápisom:
Srdcom Golianko.

Všetky prváckej triedy si pripravili úžasný tematický program a uchvátili prítomných. Po úspešnom zložení študentských sľubov sa tak naši noví žiaci stali oficiálnymi členmi nášho Golianka.
Srdečne ich vítame medzi nami !