NEMECKÝ JAZYK
PEČIE NEMECKÉ GOLIANKO!

Dňa 18. 12. 2023 sa u nás na Golianku uskutočnil prvý ročník kulinárskej súťaže Pečie nemecké Golianko. Naši žiaci preukázali svoje schopnosti v pečení, varení, dekorovaní, no i v prezentácií svojich výtvorov, kde študenti využili ich znalosti v nemeckom jazyku. Porotu tvorili organizátorka súťaže p. p. Jakubičková, p. p. Páleníková a p. p. Klimo. Súťaže sa zúčastnilo 55 žiakov, ktorí nielen súťažili, ale mali možnosť ochutnať diela svojich spolužiakov a medzi sebou si vymeniť recepty a šikovné tipy. Súťaž sa niesla v príjemnom duchu, s veľkou súťaživosťou i veľkým nadšením, a tak dúfame, že sa budeme môcť stretnúť takto aj o rok! Tešíme sa, že študenti nám dali vynikajúce recenzie na tento deň plný zážitkov a mali z neho výborný pocit.

ARCHÍV