Imatrikulácia 2017

Dňa 12.10. 2017 sa v priestoroch PKO Nitra uskutočnila školská slávnosť – Imatrikulácia žiakov prvých ročníkov 8-ročného, 4-ročného a 5-ročného štúdia.
Akciu zorganizovali žiaci 3.A triedy tentokrát na tému Noc Oscarov. Organizátori vniesli do školskej slávnosti nádych noblesy, svetla reflektorov, príležitosti prejsť sa po červenom koberci, možnosti získať ocenenie najlepšieho z najlepších, jednoducho ponúkli všetko to, čo k tejto prestížnej slávnosti patrí. Sviatočnú atmosféru umocňoval aj pohľad na obrovskú sošku Oscara, ktorú vyrobili organizátori.
135 žiakov prvého ročníka úspešne zložilo svoj imatrikulačný sľub a zaradili sa tak do „cechu študentov“ na Gymnáziu na Golianovej ulici v Nitre.
Prváci všetkým ukázali svoju šikovnosť a talent v pripravenom programe, ktorý sa niesol v duchu vybranej témy.
Slávnosť oživilo aj losovanie cien tomboly. Všetci prítomní si nakoniec užili diskotéku. Atmosféra bola perfektná, veď na parkete bolo poriadne živo.