ŠKOLA ŠTÚDIUM ZDRUŽENIA DOKUMENTY PREDMETY KONTAKT
ŽUPNÁ KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR

Aj tento rok si žiaci našej školy v zmysle filozofie starých Grékov zmerali fyzické sily a overili svoje znalosti z rôznych oblastí života v športovo – vedomostnej súťaži ŽUPNÁ KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR. Ako napovedá názov súťaže, jednota tela a jednota ducha bola dôležitá pri výbere súťažiacich, ktorí okrem výbornej kondície a praktických zručností, preukázali, že sa vyznajú v ekonomike, práve, histórii, geografii, cestnej doprave, protidrogovej prevencii, protipožiarnej ochrane, BOZ, prvej pomoci... Po postupe z obvodného kola, ktoré sa organizovalo ešte v júni šk. roku 2022/2023, sa 21.9.2023 na Duchonke uskutočnilo krajské kolo, kde sa naše družstvo v zložení Diana Záborská (VIII.OKA), Laura Orelová (VII.SPA), Samuel Páleník (III.A), Samuel Ulrich (VII.SPA) a David Ondrovič (VI.SXA) umiestnilo na 3. mieste.

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!