ŠKOLA ŠTÚDIUM ZDRUŽENIA DOKUMENTY PREDMETY KONTAKT
30. júna sme sa za slnečného počasia spoločne na školskom dvore rozlúčili so školským rokom 2022/23. Po zaznení štátnej hymny Slovenskej republiky sa žiakom prihovorila riaditeľka školy RNDr. Zuzana Hurtová, ktorá vyhodnotila uplynulý školský rok a výsledky tried vo vzdelávaní a dochádzke.
Triedy s najlepším prospechom získali sladkú odmenu. Následne sme ocenili študentov, ktorí nás dôstojne a úspešne reprezentovali v súťažiach a olympiádach, za čo získali pochvalu riaditeľkou školy a knižnú odmenu. 16 študenti si odniesli Certifikáty ECDL – medzinárodný vodičský preukaz na počítače, ktorý úspešne vykonali v 4 moduloch na pôde našej školy. Jazykové certifikáty Cambridge CAE na úrovni C1 a C2, na ktoré žiakov pripravovala naša Jazyková škola, si prevzalo 26 žiakov.
Najvýraznejšie osobnosti z radov študentov, ktorí dosiahli najvyššie úspechy v súťažiach a olympiádach, získali ocenenie Študent roka a finančnú odmenu od Nadácie gymnázia vo výške 100€.
Na záver pani riaditeľka poďakovala pedagógom za ich obetavú prácu a rozlúčila sa so všetkými so želaním krásnych prázdnin.